Rusz Károly (1811-1899) metszése, Marastoni József (1834-1895) 1867-iki rajza után: I. Ferencz József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 19x15 cm.