10976.
436. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 400 HUF
Charles Alphonse Deblois (1822-1883) metszése, Jean Baptiste Bertrand (1823-1887) után: Marguerite. Rézkarc, papÃr, jelzett a karcon, foltos, szakadással. 31×18 cm. DekoratÃv, üvegezett, sérült fakeretben.