Vén jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Ven-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-karton-Uvegezett-dekorativ-fakeretben-30-5C39737-5-cm~II2829870
2829870
10637
436
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Vén jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 30,5×37,5 cm
: pk