10541.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
V. Olberts jelzéssel: Kisfiú hegedűvel. Olaj, vászon, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 78,5x60,5 cm . KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!