10671.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,20 EUR, 27,14 USD
S Bolczer B. Béla (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libák a vízparton. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 55x67 cm