Retek jelzéssel: Tájkép 1930-40 körül. Olaj, vászon, erősen sérült ker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Retek-jelzessel-Tajkep-1930-40-korul-Olaj-vaszon-erosen-serult-keretben-29x44cm~II2803607
2803607
10663
436
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Retek jelzéssel: Tájkép 1930-40 körül. Olaj, vászon, erősen sérült keretben. 29x44cm
: pk