10729.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 69,5×61 cm