10700.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Sándor portréja. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17,5x13 cm.