10727.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Milánói dóm. Akvarell, papír, keretben, 12x17 cm