10725.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel (G Sch... 1906?): Vadász a téli erdőben. Olaj, vászon, dekoratív, kissé sérült keretben. 52x27 cm