10752.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel, 1920-40 körül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm