10629.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Kis Sándor jelzéssel: Szürrealista cirkusz artistákkal. Tus, ceruza, kréta, papír, üvegezett fakeretben, sérült üveggel, 20x28 cm