10827.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: össz. 10 db akt portré tanulmányrajz. Klf. technikák (szén, ceruza, akvarell), papír. 60x50 és 70x52 cm körüli méretekben Feltekerve.