10549.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően osztrák vagy német festő, XIX. sz. második fele: Vízparti romantikus táj. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 61×72 cm