Jelzés nélkül: Szürrealista kép. Tus, akvarell, papír. Üvegezett faker... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Szurrealista-kep-Tus-akvarell-papir-Uvegezett-fakeretben-29C39720-5-cm~II2829645
2829645
10821
436
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Szürrealista kép. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29×20,5 cm
: pk