Jelzés nélkül: Jézus töviskoszorúval. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Jezus-toviskoszoruval-Olaj-vaszon-Dekorativ-serult-fakeretben-27x20-cm~II2825665
2825665
10811
436
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Jézus töviskoszorúval. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 27x20 cm.
: pk