10791.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
Jelzés nélkül: Eastwell park, Kent, Anglia. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16,5×12 cm