Illencz jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 50×73 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Illencz-jelzessel-Aratok-Olaj-vaszon-Uvegezett-fakeretben-50C39773-cm~II2792189
2792189
10598
436
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Illencz jelzéssel: Aratók. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 50×73 cm
: pk