10544.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 500 HUF
25,68 EUR, 27,94 USD
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm