10694.
436. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Csikós L. jelzéssel: Utcán. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, foltos, 16×21 cm