Zádor István (1882-1963): Épül a Margithíd. Rézkarc, papír, jelzett, f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Zador-Istvan-1882-1963-Epul-a-Margithid-Rezkarc-papir-jelzett-fakeretben-16x21-cm~II2834477
2834477
10531
436
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Zádor István (1882-1963): Épül a Margithíd. Rézkarc, papír, jelzett, fakeretben, 16x21 cm
: pk