Viski János (1891-1987): Csikós lovakkal. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Viski J. Dekoratív fakeretben, 60x70 cm. (Hátoldalán MNG 591/978-as számú bírálati címkéjével.) / oil on canvas, signed lower left, framed