10413. 436. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
0 HUF
Schubert Ernő (1903-1960): Fenyves. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült, hátoldalán hagyatéki pecséttel, üvegezett fakeretben, 39,5×27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk