Salvador Dalí (1904-1989): Cím nélkül. Ofszet-litográfia, papír. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Salvador-Dali-1904-1989-Cim-nelkul-Ofszet-litografia-papir-Jelzett-a-nyomaton-Szamozot~II2836869
2836869
10104
436
30000
Beschreibung: Salvador Dalí (1904-1989): Cím nélkül. Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton. Számozott: 21/350. 42x31 cm
: karap_norbert