Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Radich-Peter-Facant-vadaszo-kutyak-Olaj-papir-jelzett-datalt-1911-Kis-feluleti-seru~II2744547
2744547
10382
436
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Radich Péter: Fácánt vadászó kutyák. Olaj, papír, jelzett, datált 1911. Kis felületi sérülésekkel, üvegezett fakeretben. 32x49cm
: pk