Rácz Kálmán (1908-1994): Patakpart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Racz-Kalman-1908-1994-Patakpart-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-fakeretben-50C397~II2800594
2800594
10395
436
13000
Beschreibung: Rácz Kálmán (1908-1994): Patakpart. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
: pk