Pablo Picasso (1881-1973): Cím nélkül. Ofszet-litográfia, papír. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Pablo-Picasso-1881-1973-Cim-nelkul-Ofszet-litografia-papir-Jelzett-a-nyomaton-Szamozott~II2836866
2836866
10366
436
30000
Beschreibung: Pablo Picasso (1881-1973): Cím nélkül. Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton. Számozott: 136/200. 52x39 cm
: karap_norbert