2 800 HUF
Gyulai Gaál Endre (1904-1991): Levelibéka. Olaj, vászon-karton, jelzett, 20x25 cm Hátoldalán a festÅ‘ autográf verses sorai: "Festettem ezt a képet halk, borongó Kedvvel tűnÅ‘dve egy mély rébuszon : Hogy van e élet, vagy ahhoz hasonló KÃvül e szerencsétlen glóbuszon...? S már önfejemre csaptam - Heuréka ! Hogy piktorfÅ‘ben ennyi ész lehet.....! - Kell lenni mindenképen.- szólt a béka És megfogta a holdon a legyet."