Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyore-Fanni-Adatok-Rezkarc-papir-Jelzett-Szamozott-15-15C39710-cm~II2553701
2553701
10168
436
600
Rufpreis:
600 HUF 1,62 EUR , 1,76 USD
Beschreibung: Győre Fanni (?-): Adatok. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott: 1/5. 15×10 cm
: ra