Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése, 1848 márci... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gacs-Gabor-1930-2019-A-Nemzeti-Dal-nyomdai-elokeszitese-1848-marcius-15-Petofi-Rezkar~II2832311
2832311
10143
436
Beschreibung: Gacs Gábor (1930-2019): A Nemzeti Dal nyomdai előkészítése, 1848 március 15 (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
: ekb