Antalóczi Éva (1960-): Térdelő (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Antaloczi-Eva-1960-Terdelo-cim-nelkul-Rezkarc-papir-Jelzett-a-hatoldalan-AE-mon~II2832939
2832939
10018
436
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Antalóczi Éva (1960-): Térdelő (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett a hátoldalán AÉ monogrammal. 20x15 cm
: ekb