cca 1890-1900 Elegáns hölgy lóval, keményhátú fotó Pobuda Károly budapesti műterméből. Dekoratív, üvegezett, kitámasztható fa képkeretben. Fotó kartonjának alja kissé sérült. 23×16 cm