20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
[Thomassin,Louis (1619-1695)] Ludovicus Thomassinus: Vetus et nova ecclesiae disciplina: circa beneficia & beneficiarios in tres partes distributa, variisque animadversionibus locupletata; ... Pars Tertia, sive Tomus Tertius, ... Venetiis, 1766, Ex Typographia Balleoniana, 2+458 p.+46 sztl. lev.+84 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen és a táblákon sérülésekkel, intézményi bélyegzésekkel, kissé foltos lapokkal.