Benedek Elek: Virágos réten. - - versei. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000022/Benedek-Elek-Viragos-reten--versei-K-Savely-Dezso-rajzaival-Bp-en-Dante-Kihajthato-~II2836084
2836084
17559
436
3400
Books: Tales
Beschreibung: Benedek Elek: Virágos réten. - - versei. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,én.,Dante. Kihajtható kemény-táblás mesekönyv, kopott, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel.
: tg