17252.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., [1932], Athenaeum. 590 p. Új, lényegesen bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel kijáró lapokkal, az utolsó lap hiányzik (591/592.), megviselt állapotban.