17625.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. I-III. köt. (Egybekötve). Bécs, 1856, Sommer L., IV+(2)+182 p., (2)+174 p., (2)+172 p. Első kiadás! Korabeli félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, a lapokon ázásnyomokkal.