Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Raskai-Ferenc-Egy-Kossuth-kep-regenye-Bp-en-Legrady-Testverek-Kiadoi-felvaszon-ko~II2639844
2639844
18502
436
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Ráskai Ferenc: Egy Kossuth-kép regénye. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói félvászon kötés. Foltos, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal. Tulajdonosi bejegyzéssel.
: karap_norbert