17579.
436. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 4., 5., 8., 11. kötetek. Pesten, 1832-34, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félvászon sorozatkötésben, jó állapotban