9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Zhonguo Jingdezhen Zhi Famille Rose kínai váza, 1950 körül, kontúr matricás, kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm