Német porcelán bonbonier, alján kis lepattanás, kopásokkal, jelzett, d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Nemet-porcelan-bonbonier-aljan-kis-lepattanas-kopasokkal-jelzett-d-6-5-cm~II2817605
2817605
11589
435
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Német porcelán bonbonier, alján kis lepattanás, kopásokkal, jelzett, d: 6,5 cm
: karap_norbert