11574. 435. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Mongol porcelán figura, táncoló kislány. Saazan vaarni porcelángyár, 1950-es évek. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm. Ritka, gyűjtői darab!
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert