Hollóházi porcelán Hajnalka mintás, 6 személyes szendvicses / sütemény... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-porcelan-Hajnalka-mintas-6-szemelyes-szendvicses-sutemenyes-keszlet-matricas-~II2777737
2777737
11452
435
26000
Beschreibung: Hollóházi porcelán Hajnalka mintás, 6 személyes szendvicses / süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, kopásmentes arannyal.
: karap_norbert