11336. 435. Gelaufene Fernauktion Porzellan
9 000 HUF
0 HUF
Antik Zsolnay rózsaszín, madaras, fodros kínáló, jelzett, családi pecsétes, 1880 körül, lepattanásokkal, kopásokkal. 24x6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert