33930.
435. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
~1940. "Ezüstkalászos Gazda" festett fém jelvény (39x24mm) T:2,2- kopott festés, sérült tű