1902 Hermaneczi Papírgyár Rt., Bp., díszes szecessziós karton dosszié,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~500023/1902-Hermaneczi-Papirgyar-Rt-Bp-diszes-szecesszios-karton-dosszie-serult-felvaszon-ger~II2820598
2820598
14679
435
Advertisement
Beschreibung: 1902 Hermaneczi Papírgyár Rt., Bp., díszes szecessziós karton dosszié, sérült félvászon gerinccel, kopott és kissé sérült borítóval, 35x25 cm
: pk