Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan szám... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Ezust-Ag-noi-zsebora-Kulcsos-XIX-sz-vege-Jelzett-hibatlan-szamlappal-mukodo-jo-C3~II2815915
2815915
12490
435
30000
Watches
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Ezüst (Ag) női zsebóra. Kulcsos, XIX. sz. vége. Jelzett, hibátlan számlappal, működő, jó állapotban d: 34 mm
: nagy_andras