Elgin nagy méretű zsebóra, aranyozott fém tokkal, enyhén kopott számla... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Elgin-nagy-meretu-zsebora-aranyozott-fem-tokkal-enyhen-kopott-szamlappal-mukodo-jo-al~II2815935
2815935
12469
435
100000
Watches
Rufpreis:
100 000 HUF 270,27 EUR , 294,12 USD
Beschreibung: Elgin nagy méretű zsebóra, aranyozott fém tokkal, enyhén kopott számlappal, működő, jó állapotban d: 54 mm Csavaros hátlappal
: nagy_andras