Antik, festett számlapos óra szerkezet. Hiányos, kopott, fa keretben 1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500011/Antik-festett-szamlapos-ora-szerkezet-Hianyos-kopott-fa-keretben-16x28-cm~II2816401
2816401
12597
435
Watches
Beschreibung: Antik, festett számlapos óra szerkezet. Hiányos, kopott, fa keretben 16x28 cm
: karap_norbert