12377.
435. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
Lampart lófejes tálka, névjegytartó. Öntött bronz. Jelzett, kissé kopott, 19x19 cm