Jelzés nélkül: Vadász kutyájával. Fém, márvány talpon, kopott, erősen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/435/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500010/Jelzes-nelkul-Vadasz-kutyajaval-Fem-marvany-talpon-kopott-erosen-serult-m-22-cm~II2821512
2821512
12417
435
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Jelzés nélkül: Vadász kutyájával. Fém, márvány talpon, kopott, erősen sérült, m: 22 cm
: karap_norbert